Prezentacja, Krsko i sparingi – plany przygotowań Włókniarza

Włókniarz

W niedzielę (9 marca) w hali na Zawodziu odbędzie się prezentacja drużyny Włókniarza Częstochowa, którą muzycznie uświetni występ zespołu “Enej”. Nazajutrz po niej, częstochowscy żużlowcy udadzą się do słoweńskiego Krsko, aby tam już na torze przygotowywać się do sezonu ligowego 2014. – Teraz temperatury mamy plusowe, ale luty w Polsce jest bardzo niepewny, za chwilę temperatury mogą spaść do kilkunastu stopni na minusie. Bardzo wątpliwe, aby udało nam się wyjechać na tor w Częstochowie przed wyprawą do Słowenii – mówi menadżer Jarosław Dymek.

W drugiej połowie marca Włókniarz ma w planach rozpocząć serię meczów kontrolnych. Oto ich szczegółowy harmonogram:

21 i 23.03 Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów

29-30.03 Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik

10-11.04 Włókniarz Częstochowa – PGE Marma Rzeszów

– Dokładne lokalizacje spotkań ustalać będziemy na kilka dni przed ich rozegraniem, zależne to będzie od aktualnych warunków atmosferycznych. W planie mamy także sparing ze Spartą Wrocław, ale nie ustaliliśmy z trenerem Baronem jeszcze terminu. Być może pojedziemy też do Grudziądza – dodaje menadżer Włókniarza.

Mariusz Rajek

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.