Radio FIAT dziękuje KIBICOM ŻUŻLA za 8 lat wspólnego kibicowania na antenie

DSC_3244-640x428

9 kwietnia 2006 roku na antenie Radia Fiat przeprowadziliśmy pierwszą transmisję spotkania wyjazdowego Włókniarza. Był to mecz w Rzeszowie, przegrany przez częstochowian, ale emocjonujący i rozpoczynający sezon, który finalnie dał Włókniarzowi drugie miejsce w ligowej tabeli. Był to też mecz, który rozpoczął ośmioletnią przygodę naszej stacji z częstochowskim speedwayem. Przygodę, która w tym roku – niestety – dobiega końca…

Przez osiem lat transmitowaliśmy na żywo prawie 80 spotkań wyjazdowych Włókniarza. Zawsze obecni byliśmy na każdym meczu w Częstochowie, skąd przekazywaliśmy bieżące informacje o wyniku spotkania. Zawsze te relacje prowadzone były na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym. Spotkania komentowali ludzie związani z Włókniarzem, zawsze byli to dziennikarze o bardzo szerokiej wiedzy, znający temat i specyfikę tego sportu. Wojciech Wierzbicki, ś.p. Jacek Pikorski, Maciej Hasik, Łukasz Kowalski czy Mariusz Rajek – to byli profesjonaliści. I pasjonaci w każdym calu. Ponadto zawsze rzetelnie prowadziliśmy studio transmisyjne, z komentarzami i wynikami z innych stadionów. Słuchalność relacji zaskakiwała nawet nas samych: od 50 do 64 tysięcy kibiców zasiadało każdej niedzieli przy odbiornikach, by posłuchać wieści o dokonaniach swojej drużyny.

Drodzy Kibice! Serdecznie Wam za to zaufanie DZIĘKUJEMY! Cieszymy się, że doceniliście nasz wkład w propagowanie „czarnego sportu”, tym bardziej, że jako nadawca społeczny, nie zarabialiśmy na tych transmisjach, zawsze był to ukłon w Waszą stronę.

Ponadto w sezonie na naszej antenie znajdowaliśmy miejsce na półgodzinny magazyn żużlowy, gdzie pojawiali się goście związani z Klubem, zawodnicy, działacze. Był czas na rozmowy, komentarze i opinie o częstochowskim żużlu. W tym roku tego zabraknie…

W tym roku Klub wybrał innego patrona medialnego, który nie akceptuje obok siebie logotypu innej stacji na biletach itd.

Dziękujemy wszystkim Kibicom za wspólne osiem lat śledzenia tego, co ważne w częstochowskim i światowym żużlu. Klubowi życzymy owocnej współpracy z nowym partnerem medialnym, a Wam, Drodzy Kibice, tego aby w częstochowskim eterze nie zabrakło miejsca na wiadomości o Włókniarzu.

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie – Redakcja Radia Fiat.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.