Sezon czarnego sportu wszedł w fazę meczów rewanżowych. W niedzielę 12 czerwca zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa przed własną publicznością podejmie zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Spotkanie rozgrywane będzie w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi.

Poprzednia rywalizacja pomiędzy tymi drużynami zakończyła się minimalną przegraną częstochowian 48:42. Zabrakło bardzo nie wiele do tego, aby przywieźć komplet punktów z Torunia. Jakie nastawienie przed rewanżem panuje w drużynie mówi Michał Świącik – prezes zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa:

-Trzeba zrobić wszystko, żeby odrobić te punkty. Zaczyna się runda rewanżowa i tutaj nie ma już przelewek. Trzeba wykorzystać wszystkie możliwe siły zawodników. Jestem pewien, że jeżeli juniorzy pojadą na swoim poziomie to ten mecz wygramy.

Niewątpliwie jest to żużlowy klasyk, a skoro jest to klasyk na najwyższym poziomie to warto wybrać się na stadion, aby wesprzeć dopingiem naszych zawodników. Do kibicowania zaprasza prezes Świącik:

-Nie jest tajemnicą, że mecze z Apatorem gromadziły tysiące kibiców na stadionie. Od lat jest podtekst tych meczem z Toruniem. Nie może być inaczej w tym roku. Serdecznie zapraszam do dopingu. Nie będzie to tylko świetne widowisko na torze, ale również na trybunach. Wiem co było tydzień temu na trybunach w Toruniu. Jeżeli ktoś chce zobaczyć dobry speedway to zapraszam na Arenę zielona-energia.com w Częstochowie.

Żużlowe emocje rozpoczną się już w niedzielę o godzinie 16:30 na Arenie zielona-energia.com w Częstochowie przy ul. Żużlowej.

Skip to content