Skra Ladies. Lekcja odrobiona – Knurów pokonany

Wysokim zwycięstwem zakończyły rywalizację z MTS Knurów nasze piłkarki. Skra Ladies pewnie pokonała rywalki 8:1 i umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli III ligi.

Mecz z outsiderem rozgrywek miał być formalnością, a zwycięstwo nie miało być ani przez moment zagrożone. Stało się jednak nieco inaczej. Co prawda nasze piłkarki odniosły przekonujące zwycięstwo, ale początek spotkania był niemałym zaskoczeniem.

Nasze panie już w 4. minucie wpadły pod zimny prysznic. Pierwsza akcja spotkania przyniosła gola rywalkom. Na szczęście początkową dekoncentrację udało się zażegnać i w kolejnych minutach strzelały już tylko nasze piłkarki. Od wyrównania (7. minuta) nasze panie rządziły i dzieliły na boisku. Gole zdobywały: Liczko, Młynek, Kaczmarzyk, Wojciechowska i Ślusarczyk.

Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia kolejka spotkań, w której nasz zespół zmierzy się w Myszkowie, w derbowym pojedynku z miejscowym MKS.