„Święci Częstochowa” szukają zawodników

Jeśli lubisz sport, chciałbyś poprawić kondycję fizyczną i nauczyć się nowych rzeczy, dołącz do częstochowskiej drużyny futbolu amerykańskiego. „Święci Częstochowa” zapraszają do udziału w rekrutacji, która odbędzie się już 29 stycznia.

W naborze mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe, jak i nieletnie. O szczegółach mówi Patryk Świtek prezes zarządu Klubu Sportowego „Święci Częstochowa”:

– Chciałbym Państwa zaprosić do uczestnictwa wspólnie z nami w emocjach, jakie daje football amerykański, poprzez zaproponowanie możliwości dołączenia do naszej drużyny. Nabór odbędzie się do dwóch sekcji: juniorskiej (od 14 do 18 roku życia) oraz seniorskiej (powyżej 18 lat). Nie przewidujemy górnej granicy wiekowej i nie wymagamy konkretnych warunków fizycznych. W naszej drużynie znajdzie się miejsce zarówno dla osób szczupłych jak i dobrze zbudowanych. Wzrost również nie ma znaczenia. Najważniejszą cechą jest chęć stania się jak najlepszą wersją siebie.

Rekrutacja odbędzie się 29 stycznia w sali przy Klubie Politechnik przy al. Armii Krajowej 23/25:

– Nabór rozpocznie się o godz. 12:00. Szatnie będą przygotowane od godz. 11:30. W celu przyspieszenia rejestracji, chętnych prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza, który można znaleźć w informacjach na naszej stronie internetowej oraz na facebook’u „Święci Częstochowa”. Osoby nieletnie proszone są o przyjście z opiekunem lub o przyniesienie wypełnionej zgody, dostępnej do pobrania na facebookowym wydarzeniu. Prosimy także o zabranie stroju sportowego, butów oraz własnej wody. Prosimy też o zachowanie reżimu sanitarnego. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się na naborze ze względów zdrowotnych, zorganizujemy nabór dodatkowy.  

„Święci Częstochowa” to jedyna drużyna futbolu amerykańskiego w górnej części Śląska. Bierze udział w rozgrywkach ogólnopolskich, odnosząc kolejne sukcesy. W tym roku fani częstochowskiej drużyny zobaczą jej zmagania w Polskiej Futbol Lidze pod auspicjami Związku Futbolu Amerykańskiego w Polsce.

ABK

Skip to content