Ważne mecze Rakowa i Skry. Transmisja “na żywo” tylko w Radiu FIAT!

radio fiat

W sobotę (12.04) niezwykle istotne dla swojego położenia w tabeli spotkania rozegrają piłkarze Rakowa i Skry. Podopieczni Jerzego Brzęczka walczyć będą w Kluczborku z MKS-em. Rywale z 30 punktami na koncie zajmują 11. miejsce w tabeli tracąc raptem jeden punkt do dziewiątego Rakowa. Zwycięstwo przybliży jeden z zespołów do ósemki, która zapewni sobie utrzymanie na kolejny sezon. Porażka z kolei może spowodować bardzo nerwową końcówkę rundy.

Drużyna Jana Wosia po dwóch bezbramkowych remisach z rzędu roztrwoniła przewagę w korespondencyjnym pojedynku z liderem grupy południowej III ligi opolsko-śląskiej – Nadwiślanem Góra. Obecnie Skra ma tylko punkt przewagi nad rywalami i nie może pozwolić sobie na kolejne straty punktów w meczu ze Swornicą Czarnowąsy.

Oba mecze zaplanowano na godzinę 16.00. Transmisja łączona z obu spotkań na antenie Radia FIAT rozpocznie się od godziny 15.55.

Mariusz Rajek

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.