Zmiana organizacji ruchu w alei Wojska Polskiego

DK1 ZWEZENIE JEZDNI 1

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie planuje zmianę organizacji ruchu w alei Wojska Polskiego. W środę od 7 do 16 w rejonie budowanego wiaduktu ruch zostanie zwężony do jednego pasa w stronę Warszawy.

Nowy wielopoziomowy węzeł na DK 1 będzie całkowicie bezkolizyjny. Oprócz nowego skrzyżowania powstaną również ścieżki pieszo-rowerowa i kładka dla pieszych. Nowym elementem będzie także most, który połączy ulice Drogowców ze Srebrną. Inwestycja ma zostać oddana do użytku we wrześniu tego roku.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content