“Deklinacja książki” w Bibliotece Publicznej w Częstochowie

Wakacje w bibliotece to nuda? Nic bardziej mylnego! Biblioteka Publiczna w Częstochowie przygotowała na sierpień szereg atrakcji dla małych i dużych, a to za sprawą projektu “Deklinacja książki”.

W jego programie znajdziemy ciekawe warsztaty, spektakl teatru lalek i grę miejską. Bogatą ofertę zajęć przedstawia Irmina Młynarczyk z Biblioteki Publicznej w Częstochowie:

– To propozycja porozmawiania o książce i odmienienia jej przez przypadki. Chcemy książkę interpretować, ale zależy nam również na tym, aby Czytelnicy mieli okazję do wspólnej zabawy, dlatego proponujemy liczne warsztaty rękodzielnicze, podczas których będzie można wykonać zakładki do książek, lekturowniki, torby na książki czy kosz z papierowej wikliny. W ramach projektu Wędrowny Teatr Lalek MAŁE MI wystawi spektakl pt. “Joanna. Johanna. Johanan”. Przygotowaliśmy również grę miejską.

Po szczegóły odsyłamy na stronę internetową Biblioteki Publicznej w Częstochowie http://biblioteka.czest.pl/wydarzenia/2017/deklinacja-ksi%C4%85%C5%BCki-propozycje-sierpniowe.

MO

foto: www.biblioteka.czest.pl