IV Międzynarodowy Turniej Policji Konnej

42-233228

Częstochowska Policja zaprasza na IV Międzynarodowy Turniej Policji Konnej, który odbędzie się 7 czerwca 2014 r. Zawody rozpoczną się o godz. 13 w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym “Pegaz” na ulicy Mstowskiej 46. Przewidziany jest udział 30 zawodników z Polski oraz Czech, Niemiec i Węgier.

Jeźdźcy z policyjnych formacji konnych z całego kraju, strażnicy miejscy z Łodzi i Wrocławia oraz drużyny z Czech, Niemiec oraz Węgier, walczyć będą o tytuł najlepszego jeźdźca Turnieju oraz najlepszej drużyny konnej. W zawodach udział weźmie 30 zawodników, których celem będzie uzyskanie jak najlepszego czasu przejazdu, bez punktów karnych. Prawie 1/3 zawodników to “amazonki”, pełniące służbę w mundurowych formacjach konnych.

W przerwie zawodów zapraszamy serdecznie na pokaz umiejętności psów służbowych garnizonu śląskiego oraz pokaz “piłki konnej” oraz na szereg atrakcji dla dzieci, znakowanie rowerów i inne niespodzianki. Turniej Policji Konnej poprzedzi uroczysta parada jeźdźców częstochowskimi alejami aż do Alei Sienkiewicza w dniu 6 czerwca, o godz. 16.

Źródło: KMP w Częstochowie

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content