Już jutro mecz 23. kolejki 1. Ligi Siatkówki Mężczyzn!

02 lutego o godzinie 17.00 w Kamienicy Polskiej częstochowscy siatkarze zmierzą się z drużyną MKS Ślepsk Suwałki. Tauron AZS Częstochowa po środowym meczu z KS Lechią Tomaszowem Mazowieckim wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Choć spotkanie w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęło się nieszczęśliwie dla częstochowskiej drużyny, która po wyrównanej walce przegrała pierwsze dwa sety, kibice mieli nadzieję na odwrócenie losów spotkania. W trzecim secie częstochowianie wywalczyli bowiem zwycięstwo wygrywając 28:26. Niestety w czwartym secie inicjatywę przejęli siatkarze z Lechii, wygrywając 25:19 i tym samym ostatecznie cały mecz 3:1 w setach.

Przed drużyną Tauron AZS Częstochowa trudne zadanie – przełamać falę porażek, by podbudować morale drużyny w jutrzejszym meczu.

Z powodu niedostępności Hali Sportowej Częstochowa, braku dostępności innej hali w Częstochowie i braku chęci przełożenia meczu przez gości mecz zostanie rozegrany w Gminnej Hali Sportowej Kamienicy Polskiej przy ul. Konopnickiej 12. Wstęp jest bezpłatny!

KF

Skip to content