Wielkimi krokami zmierza się kolejny żużlowy sezon, w którym Włókniarz Częstochowa będzie rywalizował w PGE Ekstralidze. Obecnie zawodnicy przygotowują się do nadchodzącej kampanii z trenerem Markiem Cieślakiem na obozie w Szklarskiej Porębie. 

– Trener jest bardzo zadowolony jeśli chodzi o przygotowanie zawodników – mówi Michał Świącik, prezes klubu. – Trzon drużyny został zachowany, doszedł Paweł Przedpełski, dołączyło też dwóch znakomitych juniorów.

Zanim zawodnicy wyjadą na tor, w hali sportowej przy ul Żużlowej już w najbliższy piątek odbędzie się prezentacja zespołu.

– Żaden klub sportowy w Polsce tego nie robi. Ktoś kiedyś zawiesił taką poprzeczkę w Częstochowie i my to kultywujemy. Staramy się robić to na najwyższym poziomie i sprowadzać takiego wykonawcę, który jest ogólnie lubiany i rozpoznawalny – dodaje.

W tym roku postawiono na top polskiego disco polo, czyli Zenona Martyniuka. Początek imprezy o godzinie 17.45. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

MD

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content