Księgarnio–kawiarnia “Niebo w mieście” będzie gościć kolejnych wspaniałych artystów. Zespół Matula przyjedzie do Nieba, aby podzielić się z ludźmi swoimi talentami. Na koncert zaprasza Anna Korzec, właścicielka lokalu „Niebo w mieście” :

Księgarnio–kawiarnia “Niebo w mieście” zaprasza 22 lutego, w sobotę,  na koncert zespołu Matula. Tak jak każde nasze wydarzenie rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00. O godz. 19.00 zapraszamy do podziemi kawiarni tu spotkamy się z zespołem Matula, gdzie będzie prowadził koncert Ewangelizacyjny.

Oto otrzymaliśmy od Najwyższego kilka talentów, każdy z nas na miarę swoich możliwości. Dziś tworząc zespół oddajemy je innym, aby przysporzyć pożytku dobremu Bogu. – tak zespół opisuje swoje działania. Marta Korzec wyjaśnia na czym zespół opiera się tworząc swoją muzykę:

Zespół Matula to 7 osobowa grupa muzyków z Krakowa. Twórczość ich jest oparta głównie oparta na objawieniach Matki Bożej z La Salette. Jak sami mówią: będą grać i śpiewać, aby z radością chwalić Boga, dając też świadectwo, że swój czas i wysiłek poświęcić Panu Bogu.

Przypominamy, koncert odbędzie się 22 lutego. Początek o godz. 19.00. Poprzedzi go Msza św. o godz. 18.00 w kościele św. Zygmunta. Wydarzenie patronatem medialnym objęło Radio Fiat.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content