DSCF6993-720x479

W najbliższą sobotę, 25 lutego o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego odbędzie się Koncert o Miłości z wielkiej litery. Najpiękniejsze utwory o Miłości, a więc o Bogu zaśpiewa ks. Piotr Klekociński – wikariusz parafii św. Józefa w Częstochowie.

– Pomyślałem, że skoro pracuję na parafii, gdzie w bliskim otoczeniu mieści się Miejski Dom Kultury, to czemu nie zaśpiewać w tym miejscu. Chcę robić to co lubię, a że lubię śpiewać i mogę też tym śpiewem chwalić Boga, to tym bardziej cieszę się, że dyrekcja MDKu zgodziła się na mój pomysł – dzieli się ks. Klekociński.

Podczas koncertu będzie okazja posłuchać zarówno utworów religijnych jak i polskich piosenek, które może nie wprost mówią o Bogu, ale traktują o miłości. Muzycznie ks. Piotrowi towarzyszyć będzie na pianinie Paweł Gruca. Podczas koncertu będzie okazja nie tylko do posłuchania najpiękniejszych utworów o Miłości z Wielkiej Litery, ale także do wspólnego śpiewania. Wstęp na wydarzenie jest wolny!

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content