14 lutego punktualnie o godzinie 17.30 rozpocznie się mecz siatkarskiej 1. ligi mężczyzn pomiędzy Norwidem Częstochowa a Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie na szczycie, bo tak z pewnością można powiedzieć o najbliższym meczu, zapowiada się niezwykle ciekawie i emocjonująco.

Warto przypomnieć, że w obecnym sezonie podopieczni Radosława Panasa na dwanaście spotkań tylko raz przegrali na swoim terenie, ale takim samym bilansem może pochwalić się Lechia Tomaszów Mazowiecki w przypadku meczów wyjazdowych. To nie powinno być zatem jednostronne spotkanie, aczkolwiek w pierwszym bezpośrednim starciu bezsprzecznie silniejsza okazała się Lechia Tomaszów wygrywając  3:0.

MD

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content