balony-modele
Aeroklub Częstochowski zaprasza na modelarskie zawody balonowe, które odbędą się 23 marca o godzinie 10.00 na lotnisku w Rudnikach. W niebo wzniosą się wielkie balony, wykonane przez zawodników w różnym wieku.
Zawody balonowe w Rudnikach są imprezą, która odbywa się co roku na koniec zimy. Zwycięża w niej balon najdłużej unoszący się w powietrzu. A balony, biorące udział w konkursie, to nie są zwykłe balony. Wykonane z bibuły często osiągają wysokość nawet dwóch metrów.
Zapraszamy nie tylko miłośników modelarstwa, ale również całe rodziny i wszystkich tych, którzy chcą interesująco spędzić wolny czas.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content