Już jutro 15 marca drużyna Tauron AZS Częstochowa rozegra prawdopodobnie najważniejszy mecz w tym sezonie. Siatkarzom z Częstochowy brakuje tylko jednego zwycięstwa do utrzymania się w pierwszej lidze.

Rywalizacja pomiędzy drużynami Tauron AZS Częstochowa vs UKS Mickiewicz Kluczbork odbywa się do trzech wygranych – zwycięzca pozostaje w I lidze, przegrany spada do II ligi. Akademikom pozostał więc już tylko jeden mecz do wygrania.

To będzie bardzo ważny mecz, ale też trudny dlatego, że Kluczbork przyjedzie do nas, nie ma niczego do stracenia i myślę, że zagrają po prostu na sto procent. Bardzo ważne myślę też jest to nasze zwycięstwo w drugim meczu 3:2, które dało nam poczucie dwóch ważnych rzeczy. Pierwszej takiej, że nawet kiedy nam nie idzie, to jesteśmy w stanie odwrócić losy spotkania i wygrać. Drugą rzeczą jest to, że Kluczbork potrafi grać w siatkówkę i dlatego to będzie bardzo trudny mecz. Jesteśmy jednak pełni optymizmu i nadziei, że sobota będzie wolna – mówi prezes klubu, Kamil Filipski.

Wszystkich kibiców drużyny zachęcamy do dopingu drużyny w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żuzlowej w piątek 15 marca o godzinie 18.00!

KF

Skip to content