Pomysł remontu małżeńskiego w Częstochowie został zaczerpnięty z opolskiej inicjatywy, która już od wielu lat służy małżeństwom w tamtym mieście. W tym roku konferencje poprowadzi małżeństwo, Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie.

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 30.11 – 02.12 w Kościele Akademickim. Rozmawiamy z gospodarzem kościoła, ks. Rafałem Grzesiakiem:

Człowiek, który przychodzi i chce uratować swoje małżeństwo pyta o wszystko. Czasami trzeba dotknąć prawie wszystkiego jeśli do tego małżeństwa jakoś się nie przygotowali. To co ja miałbym powiedzieć dzisiaj każdemu małżeństwu, czy ono ma miesięczny staż, czy 50-letni, to trzeba pamiętać o czterech filarach małżeństwa: miłości, prawdzie, wolności i granicach.

Organizatorzy zapraszają małżeństwa z różnym stażem – zarówno te, które dopiero zaczęły tę niesamowitą przygodę we dwoje, jak i te, które trwają w niej wiele lat.

Szczegółowy program znaleźć można na stronie organizatora. Wstęp wolny!

KF

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content