Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie zaprasza na kolejną Psiechadzkę. W najbliższą sobotę, 20 maja, na spacer po Promenadzie Niemena zabiorą bezpańskie pieski ci, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Spod Schroniska przy ul. Gilowej uczestnicy akcji wraz z podopiecznymi Schroniska skorzystają z transportu autobusowego. Będzie to możliwe dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie, które na ten dzień udostępni jeden ze swoich autobusów. Autobusem udamy się do miejsca docelowego, czyli na Promenadę Czesława Niemena, gdzie będziemy spacerować z pieskami. Podczas spaceru pracownicy i wolontariusze schroniska będą zachęcać mieszkańców Częstochowy do adopcji zwierzątek. Odbędzie się również zbiórka darów na rzecz Bezdomnych Zwierząt, przebywających w Schronisku. Będzie można także skorzystać z porad lekarza weterynarii i porozmawiać z inspektorem TOZ-u. 

Aby wziąć udział w Psiechadzce, należy wcześniej zapisać się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane tylko telefonicznie lub osobiście w biurze Kierownika w godzinach 7:00-15:00).

Planowana godzina zbiórki w Schronisku – 10:00, start godz. 11:00.

Przewidywany czas trwania akcji – 3 godziny w zależności od pogody.

Prosimy o sportowy i wygodny strój, a także o zabranie plecaka, do którego zmieści się butelka z wodą i miska dla psa. Należy też pamiętać o zachowaniu czystości po pieskach.

Miejsce, gdzie zatrzymamy się: Aleja Spacerowa – Promenada Czesława Niemena. 

Szczegóły dotyczące Psiechadzki są dostępne na stronie internetowej www.schronisko.czestochowa.pl.

AD; źródło: http://www.schronisko.czestochowa.pl/news.php?ItemId=117#

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content