Częstochowska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich przedsiębiorców na szkolenie poświęcone wsparciu rozwoju firm z wykorzystaniem funduszy unijnych w województwie śląskim.

Podczas spotkania przedstawione zostaną kwestie związane m.in. z:

• zasadami zatrudniania cudzoziemców
• finansowaniem szkoleń i doradztwa dla firm (w szczególności w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania)
• wsparciem dla firm oferowanym przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
• uzyskaniem pożyczek na rozwój działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego

Szkolenie odbędzie się 21 lutego w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach Filia w Częstochowie, Al. Niepodległości 20/22 sala 1.02 (parter) – od godz. 9.00 do godz. 14.30.

Formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych oraz informacje na temat szkolenia dostępne są tutaj:

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do 20 lutego. Informacji na temat spotkania udzielać będzie Renata Kumpin – doradca zawodowy.

źródło: czestochowa.pl
fot. rawpixel.com

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content