Tauron AZS Częstochowa już w najbliższą sobotę 23 lutego zaprasza wszystkich kibiców na mecz z STS Olimpia Sulęcin. Start o godzinie 17:00.

Przypomnijmy, że ostatnie spotkanie Tauronu AZS-u Częstochowa z drużyną KPS Siedlce zakończyło się zwycięstwem gości 3:1 w setach. Mecz rozegrany został w Akademickim Centrum Sportu przy ul. Zbierskiego. Tak będzie również i tym razem.

Tak naprawdę to dopiero gdzieś krystalizuje się ten skład, który pewnie będzie walczyło play-outy i ta drużyna wyglądała już zupełnie inaczej, niż ta, która z kolei próbowała wejść jakoś w tą drugą cześć sezonu. Potrzeba też pewnie czasu, żeby chłopaki się zgrali na tych pozycjach, na których grają, wtedy powinniśmy na pewno powalczyć w play-outach. Zapraszamy serdecznie na najbliższy mecz, który dzięki gościnności UJD rozegramy w Akademickim Centrum Sportowym. Bądźcie z nami – mówi prezes klubu, Kamil Filipski.

W meczu z drużyną KPS Siedlce dopingu kibiców akademików nie brakowało, mamy nadzieję, że nie zabraknie go również w tę sobotę!

KF

Skip to content