70 pracodawców oferujących w sumie około 2 tysiące ofert pracy – to oferta XI Targów Pracy organizowanych jutro przez Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie. Targi odbędą się jutro – w środę 23 maja.

Organizatorem Targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie wraz z Ochotniczymi Hufcami Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Agencją Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

Na osoby, które chciałyby zamienić etat na samozatrudnienie oczekiwał będzie w celu podzielenia się doświadczeniem specjalista. Przyszłym przedsiębiorcom odpowie skąd wziąć środki na start, jakich formalności dopełnić przed uruchomieniem działalności oraz kto może pomóc w założeniu i rozwoju firmy. Zorganizowane zostaną również warsztaty pn. “Zakładanie działalności gospodarczej”.

Przed spotkaniem z pracodawcą warto jednak doszlifować wszystkie elementy CV. W ramach oferty Targowej zorganizowane zostaną warsztaty pn. “Jak cię widzą, tak cię piszą, czyli o sztuce autoprezentacji”. Tutaj specjaliści podpowiedzą, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jak opracowywać dokumenty aplikacyjne.

Udział w zajęciach warsztatowych jest całkowicie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Można jej dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego poniżej.

Targi Pracy odbędą się w godzinach 10.00-13.00 w salach wystawienniczych Częstochowskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121 w Częstochowie.

Źródło: PUP Częstochowa

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content