W najbliższą sobotę Exact Systems Norwid rozegra ostatnie spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością, gospodarzem Turnieju Półfinałowego o awans do I ligi piłki siatkowej kobiet będzie natomiast KS Częstochowianka.

Mecz w ramach trzeciej rundy play off o miejsca 5-6 I ligi mężczyzn pomiędzy Exact Systems Norwidem Częstochowa a BBTS Bielsko-Biała rozegrany zostanie w sobotę, 6 kwietnia 2019r o godz. 17:00 w hali IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie, przy ul. Jasnogórskiej 8.

W trzeciej fazie play off o miejsca 5-6 bój toczony jest do dwóch zwycięstw. Sobotnie spotkanie będzie pierwszym w tej rywalizacji, drugie Norwid zagra 13 kwietnia w Bielsku, ewentualne trzecie dzień później również w Bielsku.

 

W najbliższy weekend potrójna dawka emocji czeka zaś fanów siatkówki kobiet. Pierwszy mecz Częstochowianka rozegra już w piątek o godzinie 15. Rywalem będzie KS Spójnia Stargard.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content