Powakacyjny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, to dzień, w którym uczestnicy oaz rekolekcyjnych trwających podczas wakacji, spotykają się i dzielą swoim doświadczeniem Boga. Odbędzie się on jak co roku w ostatnią niedzielę wakacji, czyli 3 września w kościele pw. św. Józefa na Rakowie. Zaprasza ks. Adam Polak, moderator diecezjalny wspólnoty:
– To będzie dla nas czas dziękczynienia Panu Bogu za dar wakacyjnych rekolekcji. Na ten dzień wspólnoty zapraszamy wszystkich uczestników rekolekcji Oazy Rodzin, Oazy Nowego Życia, Oazy Nowej Drogi i Oazy Dzieci Bożych, a także wszystkich sympatyków. Rozpoczynamy o godzinie 13.15 przed kościołem św. Józefa od zawiązania wspólnoty. Następnie poszczególne wspólnoty oaz wakacyjnych będą się prezentować. Już w kościele o godz. 14.30 będzie miała miejsce godzina świadectw, po której Msza św. Pod przewodnictwem abp Wacława Depo, metropolity częstochowskiego. Po wszystkim w ogrodach parafialnych agapa – uczta miłości.
Zaproszenie jest otwarte i kierowane także do tych, którzy chcą doświadczyć radości pochodzącej od Boga oraz usłyszeć świadectw życia młodych ludzi i rodzin.

KN

Źródło foto: ks. Adam Polak

Skip to content