Edycja Świętego Pawła zaprasza do udziału w warsztatach biblijnych. Tematem rozważań będą słowa o zwiastowaniu Najświętszej Maryi Panny, pochodzące z Ewangelii św. Łukasza. Początek spotkania już 6 grudnia.

O szczegółach mówi organizatorka wydarzenia, Joanna Gawęda:

– W wydawnictwie Edycji Świętego Pawła mamy taki charyzmat „Jezus – droga, prawda i życie”. Cel tak naprawdę jest jeden – pokazać Boga drugiemu człowiekowi. Teraz ruszamy z warsztatami w czasie Adwentu. Wchodzimy więc w to słowo zwiastowania, towarzysząc Matce Bożej w oczekiwaniu na narodziny Chrystusa. Zgłębiamy słowa z Ewangelii św. Łukasza: „Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię”.

Poznawanie Słowa Bożego w ramach warsztatów biblijnych, odbywa się cyklicznie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Tematyka jest różnorodna i skierowana do określonych grup społecznych:

– Warsztaty Biblijne poprowadzi ks. Wojciech Turek, który opowiadać będzie o „metodzie”. Wykład, czyli część praktyczną warsztatów, poprowadzi natomiast s. Aleksandra Szyborska. To Uczennica Bliskiego Mistrza, która także należy do rodziny św. Pawła. Uczestnicy warsztatów usłyszą też świadectwo. Nie trzeba się zapisywać, ale pamiętajmy – liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 6 grudnia o godz. 17.15 w Księgarni Świętego Pawła przy ul. 7 Kamienic 23.

ABK

Skip to content