Archidiecezjalne Mistrzostwa Ministrantów i Lektorów raz jeszcze

SONY DSC

W minioną sobotę zakończyły się rozgrywki na etapie archidiecezjalnym w Piłkę Halową dla Ministrantów i Lektorów. W tym roku organizatorów zaskoczyła pozytywnie frekwencja, wiele drużyn reprezentowało wysoki poziom. Ks. Sebastian Ciastek, archidiecezjalny duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza wyraził radość, że młodzi zawodnicy zachowali się fair play na boisku i rozgrywki przebiegały w atmosferze wspólnotowej. Poniżej prezentujemy wyniki rozgrywek:

Kategoria Szkoła Podstawowa
I Miejsce Kamieńsk Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła
II Miejsce św. Stanisława Kostki w Zawierciu
III Miejsce św. Jakuba Ap w Krzepicach

Kategoria: Gimnazjum
I Miejsce : Parafia św. Stanisława BM w Wielgomłynach
II Miejsce : Parafia św. Andrzeja Boboli w Lipniku
III Miejsce św. Jakuba Ap. W Krzepicach

Kategoria: Szkoła Średnia
I Miejsce: św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Mierzycach
II Miejsce św. Jakuba Ap w Krzepicach
III Miejsce Parafia Zesłania Ducha Świętego w Bęczkowicach

Zdobywcy I miejsc w III kategoriach wiekowych reprezentować będą naszą archidiecezję na finałach ogólnopolskich, które będą miały miejsce w Elblągu.

fot. Katarzyna Chrystaszek

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content