Cykl spotkań w Emaus: “Mężczyzną i kobietą stworzył ich”

„Mężczyzną i kobietą stworzył ich” – to nazwa cyklu spotkań organizowanych przez Duszpasterstwo Akademickie Emaus, który rozpocznie się dziś i potrwa do maja przyszłego roku.

O godzinie 19:00 rozpocznie się Msza św., po której (około 20:00) będzie można spotkać się z s. Anną Pudełko, Apostolinką i rekolekcjonistką. Wszystkie spotkania odbędą się w DA Emaus przy ul. Kilińskiego 132 w Częstochowie.

Mężczyzną i niewiastą stworzył ich – w ciągu pięciu lat – od 5 listopada 1979 do 28 listopada 1984 – Jan Paweł II wygłosił podczas audiencji środowych w czterech seriach 130 katechez poświęconych tej tematyce. Zaprosiliśmy różnych Gości, różne Osoby… z Radomia, Lublina, Wrocławia, Warszawy czy Częstochowy. Małżonków, Kapłanów czy Siostrę Zakonną. Poprosiliśmy, aby temat ludzkiej miłości, a dokładniej, spotkania Osób poprzez miłość, który od samego początku był bliski Janowi Pawłowi II – rozłożyli na czynniki pierwsze – zachęca ks. Rafał Grzesiak, duszpasterz akademicki.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content