Na nocne czuwanie w Kaplicy Matki Bożej zaprasza wspólnota Ruchu Światło- Życie Na wspólnej modlitwie przed Cudownym Obrazem zgromadzą się w dniu 11 grudnia br. Będzie to czas na zatrzymanie się i zawierzenie Matce Bożej na czas Adwentu i nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

-Zapraszamy bardzo serdecznie do włączenia się w to wydarzenie zarówno członków, jak i sympatyków Ruchu Światło – Życie, a także tych, którzy mieli kiedykolwiek wcześniej styczność z naszym Ruchem. Zapraszamy do włączenia się w chór, który będziemy tworzyć. Chór przygotuję Dariusz Madejski. – mówi ks. Mateusz Ociepka, moderator Ruchu Światło- Życie rejonu częstochowskiego:

Czuwanie zakończy się Mszą św. o godz. 24.00. Osoby chętne do zaangażowania się w oprawę muzyczną, proszone są o przybycie na próbę 11 grudnia br. o godz. 22.45 do sali prób. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przesyłanie zgłoszeń na adres osrodekmuzykiliturgicznej@gmail.com.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.