film semi

Setki ujęć, dziesiątki godzin spędzonych na montażu, pomoc profesjonalnych operatorów – i udało się! Klerycy seminarium częstochowskiego i sosnowieckiego właśnie opublikowali zrobiony przez nich film powołaniowy. Opowiada on o tajemnicy kapłaństwa i życiu w seminarium duchownym. Zobacz efekt końcowy ich pracy!

– Chcemy pokazać szczególnie ludziom młodym, jak ciekawe jest życie w seminarium i jak pasjonująca może być formacja do kapłaństwa – mówią twórcy filmu. Na początku spędzili oni wiele czasu na szukaniu pomysłu na scenariusz. Potem przyszedł czas na kręcenie różnorakich scen przedstawiających autentyczne życie seminarzystów. Nagrywane były także wypowiedzi księży przełożonych oraz alumnów. W filmowaniu szczególnie pomogli operatorzy ze Studia Telewizyjnego „Niedzieli”. W końcu przyszedł czas na montaż, przy którym przyszli kapłani spędzili wiele godzin. Jaki jest efekt ich pracy? Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Film jest dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=fHIqStZ9vuk

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content