Koncert Hanny Stefaniak w św. Zygmuncie

sw. Zygmunt

Dziś (czwartek 9 czerwca) w parafii p.w. św. Zygmunta w Częstochowie odbyło się kolejne wydarzenie w ramach “Czwartków w św. Zygmuncie”. Tym razem dla zebranych w parafialnej auli zaśpiewała Hanna Stefaniak wraz z zespołem.

Podczas koncertu zaprezentowano utwory zarówno artystów światowego formatu takich jak Stevie Wonder, Sting czy U2 jak i kompozycje autorskie muzyków ze wspólnego muzycznego projektu wykonawców.

Hanna Stefaniak jest studentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalu jazzowego u Anny Ruttar. Od paru lat czynnie udziela się między innymi na częstochowskiej scenie muzycznej. Obecnie pracuje nad własnym materiałem oraz uczestniczy w projektach muzycznych na terenie Wrocławia.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content