W Kościele Rektorackim 15 grudnia br. zabrzmi “Nabożne Śpiewanie Adwentowe”. Będzie to okazja do spotkania się z adwentowymi pieśniami, tymi bardziej znanymi, jak i nieco zapomnianymi.

-Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą się włączyć w śpiewanie pieśni adwentowych, bo Adwent jest na tyle krótki, że nie chcemy przegapić piękna tych pieśni. – mówi ks. Mateusz Ociepka, kierownik Ośrodka Muzyki Liturgicznej w Częstochowie.

Repertuar pieśni adwentowych będzie pochodził ze śpiewników “Niepojęta Trójco”. Próba dla chętnych odbędzie się 13 grudnia br. w parafii św. Zygmunta o godz. 18.00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia na adres osrodekmuzykiliturgicznej@gmail.com.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content