Przygotuj dary z Jasnogórskim Punktem Charytatywnym

Okres przedświąteczny kojarzy się z intensywnymi przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Również organizacje charytatywne mają w tych dniach mnóstwo pracy, przygotowując paczki z darami dla najuboższych, w czym można im realnie pomóc.

Również Jasnogórski Punkt Charytatywny przy ul. św. Barbary ma teraz intensywny okres. O. Zygmunt Bola, kierownik punktu, znalazł czas pomiędzy urywającymi się telefonami, aby opowiedzieć nieco o przedświątecznych przygotowaniach do obdarowania najuboższych:

Przygotowujemy się na dary świąteczne dla naszych podopiecznych. W tym roku ze względów epidemicznych wigilii po raz drugi nie będzie dlatego chcemy przygotować naszym podopiecznym paczki, trochę większe, bogatsze, aby mogli zaspokoić swoje potrzeby w czasie świątecznym.

Mimo, że święta już za pasem, w dalszym ciągu można wspomóc Jasnogórski Punkt Charytatywny, do czego też zachęca o. Zygmunt:

Jeżeli ktoś pragnie wspomóc Punkt Charytatywny w obdarowaniu naszych podopiecznych, to zapraszamy. Można przynieść cokolwiek, w zależności kto co może, nie ma tu już szczegółowych wytycznych. Najważniejsze by przynieść dary jak najszybciej, bo do świąt pozostało już niewiele czasu. Dary można przynosić do Punktu Charytatywnego ,który mieści się przy ul. św. Barbary 6, naprzeciwko straganów.

O. Zygmunt opiekuje się najuboższymi w sposób ciągły i regularny, a zatem Jasnogórski Punkt Charytatywny działa przez cały rok. Przez cały rok można też wspierać jego działalność, do czego oczywiście gorąco zachęcamy.

Skip to content