Muzyka łączy ludzi. Jest wytchnieniem i motywacją. W przypadku zespołu 77FM, Formacji z Mocą, ludzie doceniają nie tylko muzykę, ale także możliwość wspólnej modlitwy i radość związaną z oddaniem chwały Temu, który nas stworzył.  W niedzielę, 26 lutego w Muzeum Monet i Medali odbył się kolejny koncert z cyklu Dobry Wieczór z Mocą. Tym razem hasłem uwielbienia były słowa: Radujcie się zawsze w Panu. Podczas wydarzenia nie brakowało mocnej, uwielbieniowej muzyki, ale także świadectwa żywej relacji z Bogiem.

– Chcemy uświadomić sobie już kolejny raz, że Bóg wezwał nas do życia nadzieją i radością, a nie do życia w rozpaczy, nędzy i strachu. Chcemy dzisiaj wyśpiewać, chcemy dzisiaj ogłosić te prawdy w tym miejscu. Jest ku temu świetna okazja, ponieważ to ostatnia niedziela karnawału. Jest okazja do radości, więc dlaczego nie mielibyśmy się radować na chwałę Pana? Tak naprawdę każdą naszą chwilą można uwielbiać Boga, każdym uśmiechem, pracą, gestem, tym wszystkim co składa się na życie w naszej codzienności – mówią Anastazja i Andrzej Filipscy, członkowie zespołu.

Zespół jest konkretnym narzędziem ewangelizacji w rękach Boga. Swoją muzyką przemienia serca ludzi i pokazuje, jak uwielbiać Pana codziennością pracy i tworzenia sztuki. – Modlimy się wspólnie. Dużo się modlimy. Myślę, że to tylko zasługa Boga, że znajdujemy czas i siłę na tworzenie zespołu. My nie planujemy. Staramy się ciężko pracować, a co Bóg da to będzie – dodaje Renata Lis z 77FM Formacji z Mocą.

Podczas koncertu zespół zaprezentował nowe utwory, które liczymy, że już niebawem pojawią się na ich płycie.

DN

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content