Trwają “24 godziny dla Pana”

Trwa akcja modlitewna “24 godziny dla Pana”. W jej ramach w czterech parafiach archidiecezji częstochowskiej odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź.

Odbywająca się na całym świecie modlitewna akcja jest inicjatywą Papieża Franciszka. Akcja trwa od piątku wieczora, a zakończy się dziś (w sobotę 10 marca) o godzinie 18:00.

Akcja “24 godziny dla Pana” odbywa się w czterech parafiach naszej archidiecezji: Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej w Częstochowie, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Radomsku, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu oraz ś. Stanisława Biskupa Męczennika w Wieluniu.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content