Duszpasterstwo LSO Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza na Wakacje z Bogiem na rowerach, które rozpoczną się już 26 czerwca. Z pewnością będzie to dobrze wykorzystany czas…

Ks. Krzysztof Sak, zastępca duszpasterza Liturgicznej Służby Ołtarza oraz jeden z organizatorów zdradza szczegóły, dotyczące wyjazdu:

– Jako duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza chcielibyśmy zaproponować ministrantom i lektorom od klasy VI SP wyjazd wakacyjny na rowerach. W tym roku chcielibyśmy pojechać do miejscowości Nędza, koło Raciborza.

Co czekać będzie na uczestników wyjazdu? Ks. Sak podkreśla, że program powinien młodym przypaść do gustu. Będzie łączył sobie rozrywkę, wysiłek fizyczny, nie zabraknie też modlitwy – czyli czegoś dla ducha:

– Myślę, że wyjazd zapowiada się bardzo ciekawie. – mówi ks. Sak i zdradza, jaki będzie program wyjazdu — Wyjazd rozpocznie się 26 czerwca i potrwa do 5 lipca. Zakwaterujemy się w ośrodku formacyjnym, z którego będziemy wyjeżdżać na krótkie, rekreacyjne wycieczki. Nie zabraknie formacyjnych punktów wyjazdu – będą Msze św., nauki rekolekcyjne.

Zapisy na ,,Wakacje z Bogiem” nadal trwają. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu, znajdują się na stronie Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Częstochowskiej (www.lso.archiczest.pl).

LN

Skip to content