Wkrótce nabór do Niższego Seminarium Duchownego

“Gimnazjalisto, co dalej? Jasne, że NSD” – to hasło rekrutacyjne Niższego Seminarium Duchownego w Częstochowie znajdującego się w centrum przy ul. Piotrkowskiej 17. Do rozpoczęcia naboru pozostały nieco ponad 2 miesiące.

Niższe Seminarium Duchowne jako trzyletnie liceum ogólnokształcące realizuje rozszerzony program nauczania języka polskiego, historii i wiedzy o kulturze. Młodzież uczy się języków obcych: angielskiego, francuskiego i łacińskiego. Trzyletni cykl nauczania i wychowania kończy się państwowym egzaminem maturalnym. Seminarium dysponuje między innymi salą informatyczną z dostępem do internetu, biblioteką, nowoczesną salą gimnastyczną oraz kortem tenisowym. Uczniowie mieszkają w internacie.

Nabór do Niższego Seminarium Duchownego w Częstochowie odbędzie się w terminie od 7 maja do 20 czerwca.

Szczegółowe informacje na stronie http://www.nsd.niedziela.pl/

PK

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content