jak bog da

W najbliższą sobotę, 28 stycznia o godz. 19 w ramach Ewangelizacyjnych Projekcji Filmowych kolejna okazja do obejrzenia w Duszpasterstwie Akademickim Emaus wartościowego filmu. Tym razem będzie to komedia Edoardo Falcone „Jak Bóg da”. Film otrzymał nagrodę David di Donatello w 2015 za najlepszy debiut reżyserski.

– To jest komedia chrześcijańska. Takich filmów jest bardzo mało na rynku. Trwa karnawał, czas radosny, więc serdecznie zapraszamy na taką projekcję. Film jest ciekawą propozycją ze względu na swoją fabułę. Główny bohater chce zostać księdzem, musi zmierzyć się ze sprzeciwem całej rodziny. Zakończenie jednak zaskoczy wszystkich oglądających – zapowiada Michał Rudnik – inicjator Ewangelizacyjnych Projekcji Filmowych:

Projekcje filmowe to już tradycja Duszpasterstwa. Raz w miesiącu jest okazja żeby zobaczyć coś niebanalnego, z dobrym przesłaniem. Ogromną zaletą seansów filmowych, zwłaszcza dla młodzieży jest wstęp wolny. Co organizatorzy planują na luty? – Na luty jeszcze nie zdradzę szczegółów. Trwają rozmowy. Być może będzie to spotkanie autorskie. Konkrety podamy w sobotę na najbliższej projekcji – mówi Rudnik.

I pomyśleć, że tak duże wydarzenie zrodziło się w głowie jednego człowieka. Ewangelizacja przez film jest możliwa – zauważa Michał Rudnik. Wszelkie informacje dotyczące projekcji a także samych filmów jakie można zobaczyć znajdują się na stronie www.filmoweprojekcje.pl oraz na fb Filmowe Projekcje Ewangelizacyjne.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content