Trwają tegoroczne ferie zimowe. Dla dzieci i młodzieży spędzających je w mieście przygotowanych zostało wiele atrakcji. W ich organizację włączyła się, jak co roku, Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana. – Już w najbliższy wtorek 24 stycznia o godz. 10.00 kolejna muzyczna atrakcja – mówi Dariusz Madejski z Impresariatu Filharmonii:
– Zapraszamy na koncert w naszej Filharmonii. Granie na ekranie to koncert z najpiękniejszymi piosenkami za znanych bajek z dużego i małego ekranu. Na scenie pojawią się instrumentaliści, będzie altówka, trąbka, puzon, fortepian i prowadząca koncert Magdalena Mirowska. Nie zabraknie muzyki, nie zabraknie dobrej zabawy, dlatego zapraszam wszystkich, którzy mają godzinę wolnego czasu do naszej Filharmonii.
Jeżeli chodzi o inne muzyczne atrakcje w Filharmonii, to 25 stycznia odbędzie się kolejny z Akademickich Koncertów Kameralnych, a 27 stycznia Karnawałowy koncert z przebojami zespołu Bee Gees, w którym zaprezentuje się Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec przy udziale wokalistów Marcina Jajkiewicza, Marcina Staszka oraz Michała Grobelnego.

Skip to content