Kameralna Jesień po raz drugi w GOK Miedźno

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie zaplanował cykl jesiennych koncertów muzyki kameralnej. „Kameralna Jesień” zostanie zainaugurowana już w najbliższy piątek 10 września.

Jak przekonuje Kamil Majchrzak z Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnie, tegoroczna jesień będzie obfitowała w liczne aktywności i zajęcia:

Zaczęła się jesień, mamy w planie mnóstwo wydarzeń. Są to wydarzenia zarówno muzyczne, ale także wydarzenia z dziedziny teatru. Zajmujemy się również prowadzeniem zajęć stałych, mamy też szeroką ofertę takich zajęć dydaktycznych, jednym słowem: mamy co robić.

Jesień zapowiada się dla miedźnieńskiego GOKu bardzo intensywnie również z powodu cyklu koncertów „Kameralna Jesień”, które Ośrodek zaplanował na trzy najbliższe miesiące:

Doczekaliśmy się już drugiej edycji festiwalu Kameralna Jesień z GOK. Jest to cykl koncertów przewidzianych na miesiące wrzesień, październik i listopad, mniej więcej w odstępach 4-tygodniowych. Główną domeną tego festiwalu jest muzyka kameralna, ale w różnych odsłonach. Zaczniemy w piątek 10 września koncertem, na którym będzie fortepian i baryton solo. Następnie będą zespoły związane z ziemią częstochowską: czyli Częstochowski Kwartet Smyczkowy w październiku oraz jasnogórski Kwartet Wokalny Cantus w listopadzie.

Koncerty wrześniowy oraz listopadowy odbędą się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnie, natomiast październikowy koncert będzie miał miejsce w kościele parafialnym w Miedźnie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie facebookowej miedźnieńskiego GOKu.

Koncert “Kameralna Jesień z GOK” w Miedźnie źródło: facebook Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnie
Skip to content