Kolejni artyści na Scenie Muzyczno-Teatralnej “Zygmunt”

Scena Muzyczno – Teatralna “Zygmunt” będzie gościć kolejnych gości. Pierwszym z nich będzie Tomasz Żółtko. Muzyk, kompozytor, poeta, teolog i publicysta. Jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej. Wiele z jego utworów zmusza do refleksji, krytycznego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Na koncert zaprasza Michał Pelc, koordynator sceny muzyczno-teatralnej „Zygmunt”:

– 14 lutego św. Walentego, święto zakochanych. My też wszyscy, którzy się kochają, zapraszamy, bo u nas Tomasz Żółtko. Wszyscy na pewno znają wielki przebój Tomasza Żółtko. Cel szczytny, bo koncert charytatywny z okazji 30 – lecia Katolickiego Ruchu Charytatywnego „BETEL”.

Kolejnym gościem sceny “Zygmunt” będzie Dżaman – Songwriter, wokalista z mocnym i wyrazistym głosem, który zaprezentuje się publiczności 21 lutego. Podczas swoich występów gra na gitarze akustycznej oraz śpiewa aranżując muzykę na żywo za pomocą loop station i e-boowa.

– Tydzień później, godzina 20.00 młody wykonawca, ale warty posłuchania bo naprawdę bardzo ciekawa muzyka. Jeżeli ktoś lubi klimaty Korteza to świetnie wpasowuję się w tą muzykę. Zapraszamy o godz. 20.00. Warto !
– zaprasza Michał Pelc.

Wszystkie informacje na temat koncertów na facebooku Scena Muzyczno-Teatralna “Zygmunt” .

Foto źródło: facebook/wydarzenia