Dziś (wtorek 16 stycznia) w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego 50/68 w Częstochowie odbył się Koncert noworoczny w wykonaniu Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego.

Dzisiejszy koncert jest szczególny. Odbywa się w roku odbywa się w roku obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszym repertuarze są nie tylko pieśni świąteczne, ale i również patriotyczne – mówi Stanisław Dzwonnik, dyrektor szkoły.

W ramach koncertu wystąpili nauczyciele, uczniowie i absolwenci ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie.

PK

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content