Koncert zespołu „Impast”

Częstochowski zespół „Impast” zaprasza do wysłuchania koncertu zorganizowanego w ramach projektu „Zanurzam dłonie w Miłosierdzie”. Poetyckie utwory muzyczne zaprezentowane zostaną 19 czerwca w kościele św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem abp. Wacława Depo.

Więcej na temat inicjatywy mówi założycielka oraz wokalistka zespołu Aleksandra Kowalska:

– „Zanurzam dłonie w miłosierdzie” to projekt, którym zespół „Impast” praktycznie rozpoczął swoje istnienie w 2015 roku. Zagraliśmy wtedy ok. ośmiu koncertów właśnie pod takim tytułem. W tym roku wracamy do tego projektu. Jest to druga jego edycja oraz drugi koncert.

Koncert zespołu „Impast” odbędzie się w XIII-wiecznym kościele św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku o godz. 18.45:

– Zapraszam Państwa do pięknego kościoła w Złotym Potoku, gdzie zagramy po wieczornej Mszy św. Będą utwory nowe oraz kompozycje, które graliśmy przy pierwszym projekcie.

Zespół „Impast” powstał w listopadzie 2015 roku. Inspiracją do tworzenia kompozycji jest wiara w Chrystusa i odnajdywanie Go w codziennej modlitwie. Treść utworów dotyczy więc miłości, zaufania , miłosierdzia Bożego oraz zawierzenia życia ludzkiego opiece Matce Najświętszej.

ABK

Skip to content