Pieśni Uwielbienia i muzyka grana na żywo będzie to wyjątkowa propozycja dla wszystkich melomanów na piątkowy wieczór. Koncert w wykonaniu Marty Madejskiej oraz innych znakomitych artystów rozpocznie się 3 września o godz. 19.30 w księgarnio-kawiarni „Niebo w mieście”.

– W repertuarze usłyszycie Państwo nasz nowy singiel „Niebo”, stąd właśnie tytuł koncertu – mówi Marta Madejska, zachęcając jednocześnie do uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu:

– To będzie premiera piosenki, ale usłyszycie też Państwo kilka innych utworów z naszej powstającej płyty. Przygotowaliśmy również kilka pieśni uwielbieniowych. Mamy nadzieję, że będzie to czas radosnego spotkania – nie tylko z ludźmi, ale również z Panem Bogiem.

Historia grupy muzycznej sięga 2 lat wstecz, do szczególnego spotkania w księgarnio-kawiarni „Niebo w mieście” przy częstochowskim Starym Rynku:

– Czułam ogromne pragnienie, żeby zagrać koncert w „Niebie”. Zaprosiłam tu mojego kolegę Michała. Pokazałam mu scenę mówiąc: „zobacz, tutaj jest tak fajnie. Coś byśmy tutaj zorganizowali”. Michał powiedział wtedy, żebyśmy zamiast jednego koncertu zrobili całą płytę. Tak powstał pomysł, aby nagrać wszystkie utwory, które kiedyś „pojawiały się w mojej głowie”.

Radio Fiat objęło koncert patronatem medialnym.

ABK

Koncert “Niebo w niebie”/fot. Marta Madejska, fb
Skip to content