Podaruj siebie innym – poświęć swój czas, porozmawiaj, podziel się pasjami. Przyjdź na pierwsze spotkanie ze sztuką i ciekawymi ludźmi, które odbędzie się 22 października w klubo-kawiarni „Niebo w Mieście”. Wydarzenie zainauguruje cykl comiesięcznych inicjatyw, organizowanych po hasłem „NIEBIESKI CZAS”. Już za kilka dni uczestnicy wysłuchają koncertu w wykonaniu Aleksandry Kowalskiej, Sebastiana Kosa i Dariusza Ślęzaka.

Ideą wszystkich spotkań z cyklu jest zachęcenie społeczności lokalnej do obcowania z tym, co piękne – malarstwem, rzeźbą, inną formą wyrazu artystycznego, czytelnictwem, czy też muzyką. O szczegółach mówi pomysłodawczyni projektu Aleksandra Kowalska:

– Wiele lat temu zrodził się z moim sercu pomysł, aby zapraszać ludzi z pasją, którzy pragną ofiarować swój czas innym. Osoby, które pragną podzielić się z innymi tym, co najpiękniejsze. Niedawno ten pomysł odżył. Pomyślałam, aby organizować co miesiąc wieczory, które ja w swoim sercu dedykuje Matce Bożej.

Pierwsze z wydarzeń, czyli koncert z brzmieniem gitar akustycznych, usłyszymy już 22 października o godz. 19.30. Do wysłuchania repertuaru, a także uczestnictwa w późniejszych spotkaniach, zaprasza gitarzysta Sebastian Kos:

– Będą to autorskie piosenki Aleksandry Kowalskiej. Będzie to muzyka delikatna i kojąca. Niebieskie spotkania, niebieskie wieczory, czyli Matka Boża i łagodność.

O kolejnych wydarzeniach z cyklu będziemy informować.

ABK

Koncert/fot. Aleksandra Kowalska
Skip to content