Śpiewają o Bogu i pięknie świata, który stworzył. O miłości, jaką Stwórca darzy nas wszystkich i tym, jak ważne są ludzka pomoc oraz zrozumienie. Drugiego października zespół „Impast” zagra dla publiczności w Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się w ramach promocji książki „Doktor Władysław Biegański polski Hipokrates” dr Beaty Zawadowicz, prezes Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego.

Do wysłuchania koncertu zaprasza wokalistka zespołu Aleksandra Kowalska:

– Kochani zagramy muzykę, którą wielu z was dobrze zna. Utwory, które już śpiewaliśmy, ale również nowsze kompozycje. Mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni. Nasze utwory opowiadają o nadziei, wierze i miłości. To wartości, którymi zespół zawsze stara się kierować.

W repertuarze usłyszymy też myśli i aforyzmy dr. Władysława Biegańskiego. Lekarza, który przez swój talent, a także otwartość na potrzeby innych, stał się wzorem dla medyków z całego świata.

Gościnnie wraz z zespołem wystąpią: Michalina Putek (skrzypce, wokal), Grzegorz Kowalczyk (gitara basowa) oraz Michał Dziewiński (perkusja) – artyści uznani w świecie muzyki, którzy oprócz znakomitego warsztatu, zaprezentują publiczności grę instrumentalną pełną pasji.

Koncert rozpocznie się 2 października o godz. 15.00 w Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II w Częstochowie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Aleksandry Kowalskiej.

ABK

Fot. Impast
Skip to content