Śledzik z Chórem

Śledzik z Chórem/fot. Filharmonia Częstochowska

Najsłynniejsze arie i duety. Muzyka Webera, Verdiego, Borodina oraz wielu innych wybitnych twórców. Najpiękniejsze motywy ze znanych oper i operetek. Wszystko to czeka na melomanów już 16 lutego w Filharmonii Częstochowskiej. Początek koncertu o godz. 19.00.

Po muzycznej wycieczce od Broadwayu do Buenos Aires podczas koncertu walentynkowego, filharmonicy ponownie zagrają z udziałem publiczności. – Zapraszamy bardzo serdecznie. Repertuar jest ciekawy i warty uwagi – mówi Adam Klocek, dyrektor Filharmonii Częstochowskiej:

– Granie dla tzw. żywej publiczności jest o wiele lepsze niż występ do kamer, online. To zupełnie inna praca, odmienne odczucia oraz interakcja ze słuchaczem. 16 lutego o godz. 19.00 zapraszamy na „Śledzik z Chórem”, czyli wspaniały występ Chóru Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum pod batutą Janusza Siadlaka.

Tymczasowe otwarcie dla publiczności filharmonicy wykorzystują w pełni. Oprócz dzisiejszego (16 lutego) koncertu w tym tygodniu przygotowano jeszcze jedno wydarzenie. W piątek (19 lutego) o godz. 19.00 melomani wysłuchają koncertu o tytule „Nasi soliści”, gdzie zaprezentowani zostaną utalentowani częstochowscy filharmonicy.

ABK

Śledzik z Chórem/fot. Filharmonia Częstochowska