niemowlak

Jutro (29 maja) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie odbędzie się spektakl charytatywny „Nie wierz nigdy kobiecie”. Reżyserem spektaklu jest aktor Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie Robert Rutkowski.

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/05/1-przed.mp3]

– wyjaśnia Joanna Lula, dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach. Dochód z imprezy zostanie przekazany w całości na rzecz Domu Małych Dzieci im. bł. E. Bojanowskiego w Częstochowie, przy którym znajduje się Okno Życia.

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/05/2-przed.mp3]

Przedstawienie teatralne zostanie odegrane przez niezawodowych aktorów.

Bilety, w formie cegiełek, w cenach 30 zł, 50 zł, 70 zł można zamówić w Zespole Szkół w Koziegłowach, pod numerem telefonu: (34) 31 41 265, lub kupić w kancelarii Domu Małych Dzieci.

Program spotkania:

1. Powitanie gości.
2. Reportaż „Z życia mieszkańców Domu Małych Dzieci”.
3. „Z kobietą przez wieki” – kabaret w wykonaniu uczniów.
4. Przerwa.
5. „Arszenik i stare koronki” – przedstawienie teatralne wg sztuki Josepha Kesselringa w wykonaniu pracowników i przyjaciół Zespołu Szkół w Koziegłowach.
6. Przekazanie czeku Siostrze Dyrektor Joannie Rękas.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content