W ostatni piątek miesiąca, czyli 24 czerwca o godz. 20.00, odbędzie się wydarzenie z cyklu „Niebieski czas”. Jest to już trzecie spotkanie, które ma na celu zachęcenie społeczności lokalnej do obcowania z tym, co piękne – malarstwem, rzeźbą, inną formą wyrazu artystycznego, czytelnictwem, czy też muzyką.

O piątkowym spotkaniu mówi pomysłodawczyni projektu Aleksandra Kowalska :

– Zapraszamy na godzinę 20, myślę, że to będzie dobra godzina żebyście państwo już po ostatnim dniu pracy, mogli z nami ten dzień, ten wieczór spędzić. Dodatkowo ja pozwolę sobie tutaj serdecznie też zaprosić, ponieważ przed „Niebieskim czasem” będzie adoracja w kościele św. Zygmunta. Więc myślę, że to takie bardzo piękne połączenie kiedy z tej adoracji państwo przychodząc na nią, zechcecie później przenieść się do księgarnio-kawiarni „Niebo w mieście” i tam zawsze w pięknych wnętrzach, w przepięknej atmosferze będziemy rozmawiać.

Gościem „Niebieskiego czasu” będzie Bernadetta Parzęczewska, która przedstawi swoją twórczość poetycką. O tematyce spotkania mówi autorka:

– Będziemy rozmawiać o mojej twórczości, o tym jak się pisze moim zdaniem wiersze, jak to jest wplatać uczucia w słowa i jak to jest słowa układać. Ułożenie słów jest bardzo dobrą zabawą ale jednocześnie strasznie trudnym zajęciem. Także jest to sztuka, ja się czuję artystką od kilku lat, bo piszę już ponad sześć lat, więc to nie jest dwa miesiące. Także zapraszam, będzie mi bardzo miło jak nas będzie jak najwięcej.

Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 20.00 w klubo-kawiarni „Niebo w Mieście”. Spotkanie zostanie okraszone muzyką. W wykonaniu Aleksandry Kowalskiej, Sebastiana Kosa i Dariusza Ślęzaka.

KKO

Skip to content