Spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem

Andrzej_Pilipiuk-Polcon2006

Dzisiaj o godz. 19 odbędzie się w Odwachu na Placu Biegańskiego spotkanie z popularnych twórcą literatury fantastycznej, Andrzejem Pilipiukiem. Pisarz znany jest przede wszystkim z opowiadań w formie gawęd, rozgrywających się w realiach PRL. [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/06/spotkanie-literackie1.mp3]

– mówi Tomasz Jamroziński z Wydziału Kultury, Promocji i Sportu częstochowskiego magistratu. Andrzej Pilipiuk był dziewięciokrotnie nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla; raz został nią uhonorowany. Spotkanie odbywa się w ramach akcji “Aleje – tu się dzieje!”

Krzysztof Rygalik

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content