Teatr im. Adama Mickiewicza zaprasza na najbliższe spektakle

1 marca na deskach częstochowskiego teatru widzowie zobaczą „Efekt” – znakomite, docenione przez widzów i krytyków przedstawienie w reżyserii Adama Sajnuka. „Efekt” to „spektakl o miłości w czasach depresyjnych”. Dotyka fascynującego problemu sterowania ludzkimi emocjami, zacierania granic między prawdą i fałszem źródeł naszych uczuć, które współcześni demiurgowie mogą dowolnie uruchamiać za pomocą farmakologii. To wspaniały, teatralny obraz z wyrazistymi bohaterami,głęboki i wzruszający w swojej refleksji nad depresją jako chorobą naszych czasów.
W najbliższy piątek (3 marca) zobaczymy kultową farsę w reżyserii Wojciecha Pokory “Mayday”. W sobotę i niedzielę (4 i 5 marca), to okazja do spotkania z bohaterami znakomitej farsy „Historie łóżkowe”.
Bilety do nabycia w kasie teatru.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content