reszki

I etap przesłuchań V Konkursu Wokalnego im. Jana, Edwarda i Józefiny Reszków za nami. Komisji kwalifikacyjna dokonała przesłuchań nadesłanych na Konkurs nagrań. W wyniku posiedzenia Komisja dopuściła do udziału w I etapie przesłuchań 16 uczestników:

1. Banai Sara
2. Bielecki Jarosław
3. Bień Kamil
4. Chen Hongyu
5. Chiliński Damian
6. Cierpioł Mariola
7. Góra Radosław
8. Gulyasik Attila
9. Jakóbczyk Katarzyna
10. Kędzior Joanna
11. Kowalski Wiktor
12. Makuła Karolina
13. Malesza Anna
14. Okońska Hanna
15. Ślusarz Paweł
16. Zimny Krzysztof

Śpiewacy zaprezentują się podczas przesłuchań z fortepianem 28 lutego 2017 roku. Przesłuchania konkursowe są otwarte dla publiczności (wstęp wolny).

V Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda i Józefiny Reszków, który w tym roku odbywać się będzie w dniach 27 lutego- 3 marca w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana. Zakończy się uroczystym koncertem laureatów 3 marca o godz. 19.00.
Celem konkursu jest uczczenie pamięci światowej sławy wokalistów Jana, Edwarda Józefiny Reszków. Głównym Organizatorem konkursu jest Filharmonia Częstochowska im.Bronisława Hubermana. Współorganizatorami są: Fundacja im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków i Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. W konkursie mogą brać udział studenci uczelni muzycznych.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.